Nihal Sevilmen Couture Chocolate 4'lü Kutu (4x4 Koli)
Nihal Sevilmen Couture Chocolate 4'lü Kutu (4x4 Koli)
Nihal Sevilmen Couture Chocolate 4'lü Kutu (4x4 Koli)
16'lı Kutu

Nihal Sevilmen Couture Chocolate 4'lü Kutu Seti (4x4'lü Kutu) (NS0004)

Fiyat : ₺580,00(KDV Dahil)

4 kutu 4'lü eşsiz lezzetli el yapımı karışık tatlardaki çikolata kutusu, ziyafeti hak eden herkes için harika bir hediye olur ya da ailenizle birlikte bir çikolata ziyafeti çekebilirisiniz...

 

Hatta bunu rutine dönüştürerek anılarınızda özellikle çocuklarınızın anılarında mutlu aile anları olarak kalabilir, ki bunu yapan müşterilerimiz var, haftanın belli günlerini çikolata yeme günü olarak belirlediler. Çocukların o günü nasıl heyecanla beklediklerini bizlerle paylaşıyorlar, biz de mutluluğa mutluluk kattığımız için mutlu oluyoruz...

 

Tüm ürünleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Ankara içi kargo ücretimiz 90 TL, diğer tüm iller için 150 TL'dir.

 

Kutu içeriklerine sayfanın aşağısında yer alan ürün özelliklerinden ulaşabilirisiniz. Ürünlerimizle ilgili merak ettiklerinizi  mail ya da whatsap aracılığıyla lütfen sorunuz. Kuvertür çikolata dışındaki tüm ürünleri kendimiz hazırladığımız için her türlü sorularınıza net yanıtlar bulacağınızdan emin olunuz. 

 

ADET :

Çikolataları genel beğeni deneyimlerine göre karışık hazırladık. Dolgularımızda kullandığımız meyvelerin öztülerini, özlerini, marmelatlarını hepsini kendimiz yapıyoruz. Bu nedenle dolgularda kullandığımız ürünlerimiz dönemsel olarak stoklarımızla sınırlı, bir lezzetin yerine başka bir lezzet devam edecektir. 

Nihal Sevilmen Couture Chocolate 4'lü Kutu İçeriği

  • 1 Adet Kuruyemişli (Gün kurusu kayısı, dut kurusu, baharat çeşitleri, bitter çikolata ve kuruyemiş)
  • 1 Adet Narlı (Kaynatmadan özel yöntemle yoğunlaştırılmış nar özütü ve bitter çikolata)
  • 1 Adet Güllü (Gül, kuşburnu, badem püresi ve bitter çikolata)
  • 1 Adet Frambuazlı (Frambuaz özü ve bitter çikolata)

 

Kutunun içinde istemediğiniz çikolata lezzeti varsa lütfen sipariş notu kısmında bildiriniz: Yerine stoklar dahilinde başka lezzetlerimizden yerleştirebiliriz.

Buraya tıklayarak her bir lezzet hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tüm çikolatalarımızı taze olarak yapıyoruz, sizlerin de taze olarak tüketmelerinizi öneriyoruz. Dolgularımızda tereyağı ve krema kullanmadığımızdan raf ömrünü 15-18 santigrat derecelerinde, güneş görmeyen, nemsiz ortamda iki ay olarak öneriyoruz.

 

Nihal Sevilmen Couture Chocolate, iyi malzemelerle yapılmış çikolataların markasıdır.

Tüm çikolatalarımız, iyi malzemeler kullanılarak elde yapılır. İyi  malzeme; Belçika'nın bitter çikolataları, malatya'daki bahçemizin gün kurusu kayısı ve çekirdekli dutları,  Muğla Dalyan'daki bahçemizin narları, portakalları, limonları, Anadolu'nun kuruyemişleri, başka meyveleri ile taze öğütülmüş baharat çeşitleri.

 

ÇİKOLATALARIMIZDA, POLİFENOL BİLEŞİMLERİ YÜKSEK  MEYVELERİ, KURUYEMİŞLERİ VE BAHARATLARI KULLANIYORUZ

Çikolatalarımızın dolgularında kendi yaptığımız meyve özütleri, özleri ve marmelatları kullanıyoruz, hazır dolgu hiç kullanmıyoruz. Bu nedenle dolguda kullandığımız malzemeler stoklarımızla sınırlı, malzeme bittiğinde mevsimine kadar o lezzete ara veriyoruz. KIRMIZI, MOR, SARI, TURUNCU polifenol bileşimi yüksek  meyveleri öncelikle tercih ediyoruz. Odak noktamız sağlıklı beslenme, bu nedenle sürekli uzmanların önerilerini takip ediyoruz, sağlıklı beslenme bilimsel verilerini inceliyoruz ve bu doğrultuda, yaklaşık elli yıllık bilgi ve deneyimlerimizle, özgün ve sağlıklı çikolatalar yapıyoruz.

Gerçek el yapımı çikolata yapımı meşakkatli bir iş. Öncelikle iyice temizlenerek parlatılan polikarbon kalıpların çeperlerini ince tabaka halinde kaplıyor ve bir gece kurumaya bırakıyoruz. Özel reçetelerimiz doğrultusunda iç dolgularımızı hazırlıyarak kabukların içini dolduruyoruz, çikolata ile kapatıyoruz. Bu işlemler yaklaşık iki gün sürer. Kalıptan çıkan çikolatalar kusurları varmı diye kontroledilir, her kalıp daha sonraki kullanım için temizlenerek parlatılır.

 

 

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Ürünlerimizin hepsi bitter çikolata olup minimum %54.5 kakao kuru maddesi içerir.

Süt ve süt ürünleri içermemektedir, eser miktarda soya ürünü içerir.

Kuruyemişli çeşitlerimiz alerjiye neden olabilir. 

Bazı çeşitlerimiz gluten içerir. 

Bazı çeşitlerimiz panacr şekeri içerir.

Alkol ve domuz yağı bulunmamaktadır. 

Gıda boyası kullanılmamaktadır. 

Ürünlerimiz atölye mutfağımızda günlük olarak üretilmektedir. 

Dolgularda kullanılan meyve özlerini kendimiz yaptığımızdan dönemsel stoklarımızla sınırlıdır. 

Kimyasal katkı ve aromalar kullanılmamaktadır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı