GÜLLÜ ÇİKOLATA

Gül, kuşburnu ve badem ezmesinin eşsiz buluşması; ruhunuzu dinlenmeye davet ediyor! 

 

Şekersiz kuşburnu özü ve Isparta Gülü'nün karışımı ile Anadolu’nun lezzetli bademlerinin buluşmasından oluşan özgün lezzetli çikolata çeşidimizdir. Lezzet algısı, bilindiği üzere, kişilerin damak tercihine göre değişmektedir. Dolgu içinde ve üzerinde gül yapraklarıyla dekore edildiği için güllü çikolata olarak lanse ettiğimiz bu çikolata çeşidimiz, bazı dostlarımız tarafından hiç tercih edilmezken birçok misafirimiz tarafından da çok tercih edilmektedir.

 

Gül kokusunun ruh dinginliğine iyi geldiği, hafızayı güçlendirdiği ve öğrenmeyi hızlandırdığına ilişkin bilimsel verilere çeşitli kaynaklarda rastlamaktayız. Ayrıca geleneksel tıp tarihini araştıran uzmanların çalışmalarında da Isparta Gülü'nün beden ve ruh sağlığına yönelik tedavi amaçlı kullanıldığına dair bulgularla karşılaşıyoruz. Ruh ve beden sağlığı için 200 kadar değerli bileşenleri taç yapraklarında bulunduran Isparta Gülü'nün kokusu 320 Mhz ile en yüksek frekansa sahip olup, iyileştirici gücü en yüksek kokudur. Hediyelik kutu içine mutlaka bir kaç adet güllü çikolata yerleştirmekteyiz. Kutu açıldığında görselliği ile öncelikle olumlu tepki aldığı hediyeyi götüren dostlarımız tarafından ifade edilmektedir.

 

Ürünlerimizle ilgili merak ettiklerinizi  mail ya da whatsap aracılığıyla lütfen sorunuz. Kuvertür çikolata dışındaki tüm ürünleri kendimiz hazırladığımız için her türlü sorularınıza net yanıtlar bulacağınızdan emin olunuz. 

 

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Ürünlerimizin hepsi bitter çikolata olup minimum %54.5 kakao kuru maddesi içerir.

Süt ve süt ürünleri içermemektedir, eser miktarda soya ürünü içerir.

Kuruyemişli çeşitlerimiz alerjiye neden olabilir. 

Bazı çeşitlerimiz gluten içerir. 

Alkol ve domuz yağı bulunmamaktadır. 

Gıda boyası kullanılmamaktadır. 

Ürünlerimiz atölye mutfağımızda günlük olarak üretilmektedir. 

Dolgularda kullanılan meyve özlerini kendimiz yaptığımızdan, çeşitlerimiz dönemsel stoklarımızla sınırlıdır. 

Kimyasal katkı ve aromalar kullanılmamaktadır. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı